Jdi na obsah Jdi na menu
 


Twilight sága: Rozbřesk. Hackeři zveřejnili nové sexuální snímky

13. 4. 2011

 Jak je už známo, čtvrtý díl slavné ságy Stmívání s názvem Rozbřesk se hlavně zabývá vztahem mezi Bellou a Edwardem. Jak po rodinné stránce, tak i po té sexuální. Tudíž to nebude chybět ani před kamerou...

 

FOTO: Twilight Saga: Rozbřesk
Zdroj: distributor filmu
Čtvrtý díl se už blíží!

 

Jak tomu tak bývá, většina fanklubů a filmových maniaků (ale i hackerů) brouzdá po internetu, aby našli neodhalené a poslali to do světa dál. Studio Summit Entertainment se s touto aférkou chtělo vypořádat po dobrém – a to tak, že uživatele požádali, aby fotky, které neznámými technikami získali, ihned smazali. Produkce má k uveřejňování oficiálních snímků, plakátů a videí své lidi a sami musí zvážit, kdy je toto uveřejnění nejvhodnější. Tuto žádost samozřejmě podpořila i spisovatelkaStephenie Meyer, která je autorkou předlohy k filmům Stmívání.

„Na tento film jsme extrémně pyšní, ale někteří lidé nám tuto radost kazí. Je zde mnoho povedených scén a záběrů, ale všechno má vyjít na povrch až na filmovém plátně. Ničí nás, když vidíme, že se na internetu objevují věci, které měly být prozatím utajené.

Navíc byly všechny podklady nezákonně získané, a velice porušily soukromí herců, filmařů i produkce, která tvrdě pracuje na tom, aby film do roku 2012 dotočila. Prosím všechny, kdo tyto hlouposti šíří dál – zastavte to a smažte! Porušili jste veškeré snahy o to, abyste z filmu mohli být unešení. Snažíme se o to, aby vás snímek nadchl,“ dodala spisovatelka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář